President tekel, express tekel, kaptan black çikolata, winstroy blue, eyma red, calbor, melbour red


Adıyaman Tütünü

Adıyaman Tütünün Sektördeki Yeri nedir? Adıyaman Tütünü Çeşitleri, Adıyaman Tütünü Kıyım Çeşitleri nelerdir?, Harmanlı Adıyaman tütünü nedir?

Çelikhan tütünü

Çelikhan tütünü. Çelikhan Tütünü ismini nereden geliyor? çelikhan tütün fiyatları? Çelikhan tütününü diğer tütünlerden nasıl ayırabilirsiniz? Aldığım Tütünün Çelikhan Tütünü Olduğunu Nasıl Anlarım ?

Marlboro Tütünü

Marllbora tütünü Fiyatları ve Marllbora sigara içim kalitesi olarak orta sertliğe sahip bir sigara olup bunun açık tütün piyasasında karşılığı ise adıyaman tütünü olarak karşılık bulmaktadır..

Parlament Tütünü

Hazır Parlement sigarası içim olarak hafif içimli olduğundan dolayı, içim olarak hafif olan açık tütün kategorisinde yer alan çelikhan tütünü parlement tütününe yakın içimleri mevcut olması sebebi ile aynı kategoiye girmektedirler..

2005 Toros Tekel Tütünü

2005 tütünü ambalajda 50 gr 100 gr 250 gr 1 kiloluk gramajlarda bulunmaktadır toros 2005 tütünü iri kıyım olup adıyaman çelikhan tütünlerine göre biraz daha kurudur.

Ekspress Tekel Tütünü

Expres tekel tütünü de 50 gr 100 gr 250 gr 1000 gr lık ambalaj halinde bulunmaktadır. Koyu mavi bir ambalajdadır. 2005 Tütünü president tütününe göre içim olarak biraz daha serttir.